Maksimalus greitis
325
 km/h
Galia
680
 bhp
0 - 100 km/h
3.6
  s

Detali specifikacija

Variklis DB11 V12
Variklis
5,2 litro V12
Maksimali galia
447kW (630 bhp / 639 PS) prie 6500 rpm
Maksimalus greitis
334 km/h
0-100 km/h
3,7 s
Maksimalus sukimo momentas
700 Nm (516 lb ft) nuo 1500 rpm
Išmatavimai DB11 V12
Ilgis
4750 mm
Plotis
1950 mm
Plotis su veidrodėliais
2135 mm
Aukštis
1290 mm
Ratų bazė
2805 mm
Svoris
1870 kg
Eksploatacija DB11 V12
Vidutinės mišrios degalų sąnaudos pagal WLTP
13,4 l/100 km
Vidutinės mišrios CO2 emisijos pagal WLTP
303 g/km

Sutarkite susitikimą

  Jūsų užklausa sėkmingai išsiųsta!

  Netrukus su Jumis susisieks Aston Martin Vilnius atstovas.

  DB11 V12

  Naujas žvilgsnis į ikoną.

  DB11 V12

  Naujas žvilgsnis į ikoną.

  Naujas standartas visiems Aston Martin automobiliams. DB11 yra galingiausias ir našiausias DB serijos modelis.

  Galia
  630
  BHP
  MAKSIMALUS GREITIS
  334
  km/h
  0-100 Km/h
  3,7
  S
  Dizainas

  Naujas žvilgsnis į ikoną

  Išorė

  Akimirksniu atpažįstami Aston Martin dizaino elementai buvo interpretuoti iš naujo. Ikoniškos grotelės tapo didesnės ir ryškesnės. Tuo tarpu skulptūriškų formų variklio dangtis ir Aston Martin Aeroblade aerodinaminės angos paverčia DB11 tikru meno kūriniu.

   

  Elegantiškos proporcijos

  DB11 dizainas – harmoningas ir kitoks. Jo struktūra leido pasiekti gražias proporcijas, kurias papildo natūralios linijos ir glotnūs paviršiai.

  Vidus

  DB11 viduje – natūralios medžiagos, rankomis kurta prabanga, modernus klimato valdymas ir informacinė sistema. Kartu su plačiu spalvų ir medžiagų pasirinkimu DB11 interjeras gali tapti absoliutaus komforto ir individualumo pavyzdžiu.

   

  Erdvė ir komfortas

  DB11 Coupe yra išties erdvus: bagažinėje telpa du golfo krepšiai, o salone yra du ISOFIX tvirtinimai vaikų kėdutėms. Tuo tarpu priekyje sėdintys keleiviai naujausios kartos modelyje turi 10 mm daugiau erdvės galvai, o sėdintys gale – 54 mm. Dėl šios priežasties DB11 yra tikras keturvietis kupe.

   

  Išskirtinis patogumas

  Spalvotas 12 colių ekranas vairuotojui aiškiai suteikia visą pagrindinę informaciją, o centrinis 8 colių ekranas skirtas medijos ir navigacinei sistemai. DB11 Coupe itin pažangus, nes turi visiškai skaitmeninį prietaisų skydelį, automatinio parkavimo asistentą ir naują informacinę sistemą. Tuo tarpu Volante modelis papildomai turi šildomą vairą ir aklosios zonos stebėjimo sistemą.

  Inžinerija ir galia

  Išskirtinėms kelionėms

  Stiprus ir prisitaikantis

  DB11 išnaudoja visas savo galimybes pasitelkdamas visiškai naują važiuoklę, vairavimo ir elektronikos sistemas. Pakaba nuolatos gali keisti savo standumą, o pasirenkami važiavimo režimai leidžia DB11 prisitaikyti prie bet kokio scenarijaus.

   

  Lengvas ir tvirtas

  DB11 konstrukcija pagaminta iš klijuoto aliuminio, todėl automobilis yra lengvas ir standus. Visiškai naujas sportinių GT automobilių standartas.

   

  Nauja konstrukcija

  DB11 kėbulas sukurtas taip, kad būtų stipresnis, saugesnis ir dinamiškesnis. Ratų bazė čia 65 mm ilgesnė, todėl V12 variklis sumontuotas arčiau automobilio centro ir pasiektas beveik tobulas svorio balansas.

   

  Pats galingiausias

  DB11 komplektuojamas su V8 ir V12 varikliais su dviguba turbina, kurie atitinkamai išvysto 503 ir 630 AG galią. Abu pasižymi išskirtine galia ir patobulintu našumu. Išmani cilindrų išjungimo sistema leidžia jį vadinti švariausiu ir efektyviausiu DB serijos modeliu.

  Grožis ir galia – vienodai svarbu

  DB11 savo galią išlaisvina iškart, o variklio gausmas tampa tikra simfonija. Tuo tarpu trys pasirenkami režimai – GT, Sport ir Sport Plus – važiavimui suteiks naujų potyrių.

   

  Nuo rafinuoto automobilio iki sportinio – vienu klavišo paspaudimu

  Pasirinkę GT režimą mėgausitės tikru komfortu, o Sport režimas pavers automobilį greitesniu ir aštresniu. Tačiau Sport Plus visiškai pakeičia DB11 sielą. Pakaba, vairas, pavarų dėžė ir galios paskirstymo sistema pradeda veikti išvien, kad išryškintų sportines Aston Martin vertybes.

   

  Daugiau galios. Mažai emisijų

  DB 11 yra našiausias modelis visoje DB istorijoje. Išmani cilindrų išjungimo sistema leidžia stipriai sumažinti degalų sąnaudas važiuojant lėtai. Stipriai nuspaudus akseleratorių visa galia grįžta akimirksniu.

  NAUJIENOS

  Visos naujienos
  aston martin
  Bandomasis važiavimas
  aston martin
  Serviso registracija
  aston martin
  Gaukite pasiūlymą