Maksimalus greitis
325
 km/h
Galia
680
 bhp
0 - 100 km/h
3.6
  s

Detali specifikacija

Variklis DB11 Volante
Variklis
4,0 litrų V8
Maksimali galia
393kW (528 bhp / 535 PS) prie 6000 rpm
Maksimalus greitis
309 km/h
0-100 km/h
4,1 s
Maksimalus sukimo momentas
675 Nm (513 lb ft) prie 2000-5000rpm
Išmatavimai DB11 Volante
Ilgis
4750 mm
Plotis
1950 mm
Plotis su veidrodėliais
2135 mm
Aukštis
1300 mm
Ratų bazė
2805 mm
Svoris
1870 kg
Eksploatacija DB11 Volante
Vidutinės mišrios degalų sąnaudos pagal NEDC
9,9-11,4 l/100 km
Vidutinės mišrios CO2 emisijos pagal NEDC
230-265 g/km

Sutarkite susitikimą

  Jūsų užklausa sėkmingai išsiųsta!

  Netrukus su Jumis susisieks Aston Martin Vilnius atstovas.

  DB11 Volante

  Naujas žvilgsnis į ikoną.

  DB11 Volante

  Naujas žvilgsnis į ikoną.

  Naujas standartas visiems Aston Martin automobiliams. DB11 yra galingiausias ir našiausias DB serijos modelis.

  Galia
  528
  BHP
  MAKSIMALUS GREITIS
  309
  km/h
  0-100 Km/h
  4,1
  S
  Dizainas

  Naujas žvilgsnis į ikoną

  Išorė

  Akimirksniu atpažįstami Aston Martin dizaino elementai buvo interpretuoti iš naujo. Ikoniškos grotelės tapo didesnės ir ryškesnės. Tuo tarpu skulptūriškų formų variklio dangtis ir Aston Martin Aeroblade aerodinaminės angos paverčia DB11 tikru meno kūriniu.

   

  Elegantiškos proporcijos

  DB11 dizainas – harmoningas ir kitoks. Jo struktūra leido pasiekti gražias proporcijas, kurias papildo natūralios linijos ir glotnūs paviršiai.

  Vidus

  Nesvarbu, ar nuleistu, ar uždarytu stogu, Volante interjeras yra gražus, jaukus ir privatus. Prabangą čia kuria rankų darbo apdailos ir natūralios medžiagos. Išskirtinai šiam modeliui yra sukurtos sėdynių nugarėlių apdailos, kurios gali būti iš porėto medžio, anglies pluošto ar blizgaus Piano Black medžio. Šis dizaino elementas tarsi pratęsia centrinės konsolės ir durų apdailas, taip suteikdamas Volante interjerui rankomis kurto grožio įspūdį.

   

  Erdvė ir komfortas

  Kurdami Volante mūsų inžinieriai siekė, kad stogo mechanizmas būtų stilingas ir patvarus. Todėl sulankstytas stogas užima tik 260 mm erdvės – vienas geriausių pasiekimų klasėje. Taip pat toks sprendimas leido suteikti daugiau erdvės sėdintiems gale ir sumontuoti ISOFIX kėdučių tvirtinimus.

  JPG Medium-DB11 Volante - Retouched Wheel-7
  Inžinerija ir galia

  Išskirtinėms kelionėms

  Pagerinta akustika

  Pažangus DB11 Volante stogas susilanksto K forma ir leidžia atviru dangumi džiaugtis visiškame komforte. Jis turi 8 sluoksnius, todėl uždarius stogą salone tvyro tyla. Taip pat stogas turi kelis šviesių ir tamsių spalvų pasirinkimus, kurie pabrėš kabrioleto stilių.

   

  DB11 išnaudoja visas savo galimybes pasitelkdamas visiškai naują važiuoklę, vairavimo ir elektronikos sistemas. Pakaba nuolatos gali keisti savo standumą, o pasirenkami važiavimo režimai leidžia DB11 prisitaikyti prie bet kokio scenarijaus.

   

  Lengvas ir tvirtas

  DB11 konstrukcija pagaminta iš klijuoto aliuminio, todėl automobilis yra lengvas ir standus. Visiškai naujas sportinių GT automobilių standartas.

   

  Nauja konstrukcija

  DB11 kėbulas sukurtas taip, kad būtų stipresnis, saugesnis ir dinamiškesnis. Ratų bazė čia 65 mm ilgesnė, todėl V12 variklis sumontuotas arčiau automobilio centro ir pasiektas beveik tobulas svorio balansas.

   

  Pats galingiausias

  DB11 komplektuojamas su V8 ir V12 varikliais su dviguba turbina, kurie atitinkamai išvysto 503 ir 630 AG galią. Abu pasižymi išskirtine galia ir patobulintu našumu. Išmani cilindrų išjungimo sistema leidžia jį vadinti švariausiu ir efektyviausiu DB serijos modeliu.

  Grožis ir galia – vienodai svarbu

  DB11 savo galią išlaisvina iškart, o variklio gausmas tampa tikra simfonija. Tuo tarpu trys pasirenkami režimai – GT, Sport ir Sport Plus – važiavimui suteiks naujų potyrių.

   

  Nuo rafinuoto automobilio iki sportinio – vienu klavišo paspaudimu

  Pasirinkę GT režimą mėgausitės tikru komfortu, o Sport režimas pavers automobilį greitesniu ir aštresniu. Tačiau Sport Plus visiškai pakeičia DB11 sielą. Pakaba, vairas, pavarų dėžė ir galios paskirstymo sistema pradeda veikti išvien, kad išryškintų sportines Aston Martin vertybes.

   

  Daugiau galios. Mažai emisijų

  DB11 yra našiausias modelis visoje DB istorijoje. Išmani cilindrų išjungimo sistema leidžia stipriai sumažinti degalų sąnaudas važiuojant lėtai. Stipriai nuspaudus akseleratorių visa galia grįžta akimirksniu.

  NAUJIENOS

  Visos naujienos
  aston martin
  Bandomasis važiavimas
  aston martin
  Serviso registracija
  aston martin
  Gaukite pasiūlymą