Maksimalus greitis
325
 km/h
Galia
680
 bhp
0 - 100 km/h
3.6
  s

Detali specifikacija

Variklis DBS COUPE
Variklis
5,2 litro V12
Maksimali galia
715 bhp prie 6500 rpm
Maksimalus greitis
339 km/h
0-100 km/h
3,4 s
Maksimalus sukimo momentas
900 Nm nuo 1800-5000 rpm
Išmatavimai DBS COUPE
Ilgis
4712 mm
Plotis su veidrodėliais
2146 mm
Aukštis
1280 mm
Ratų bazė
2805 mm
Eksploatacija DBS COUPE
Vidutinės mišrios degalų sąnaudos pagal WLTP
13.5 l/100km
Vidutinės mišrios CO2 emisijos pagal WLTP
306 g/km

Sutarkite susitikimą

  Jūsų užklausa sėkmingai išsiųsta!

  Netrukus su Jumis susisieks Aston Martin Vilnius atstovas.

  DBS COUPE

  Svaiginanti forma. Įspūdinga paskirtis.

  DBS COUPE

  Svaiginanti forma. Įspūdinga paskirtis.

  Daugiau nei pusę amžiaus DBS vardas reiškia vieną dalyką – galingiausią serijinės gamybos Aston Martin.

  Galia
  715
  BHP
  MAKSIMALUS GREITIS
  339
  km/h
  0-100 Km/h
  3,4
  S
  Dizainas

  Svaiginanti forma. Įspūdinga paskirtis.

  Išorė

  Be jokios abejonės, tai – Aston Martin formos. Tik jos čia stipresnės, platesnės ir raumeningesnės. Jos buvo kurtos ne pagal dizainerių užgaidas, o tam, kad vėsintų variklį ir leistų kontroliuoti galingiausią Aston Martin serijinį modelį.

   

  Pavojingai patrauklus

  Įprastai forma ir funkcija yra du skirtingi dalykai. DBS įrodo, kad tai netiesa.
  DBS dizaine žadą atima šešiakampės grotelės, kurios simbolizuoja nežabojamą galią ir natūralų grožį. Jos ne tik užduoda toną visam automobilio dizainui, bet ir bando pasotinti 715 AG variklį deguonimi.

   

  Antgamtinės galios

  DBS yra aerodinamiškai pažangiausias mūsų serijinis modelis. Oro skirstytuvas, slenksčiai ir anglies pluošto Aeroblade II oro nukreipimo angos turi savo inžinerinę paskirtį. Pastarasis sprendimas leidžia orą palei galinį statramstį nukreipti link galinio dvigubo difuzoriaus, kuris orą siunčia po automobiliu ir taip sukuria prispaudžiamą jėgą. Važiuojant greitai DBS prie žemės spaudžia papildoma 180 kg prispaudžiamoji aerodinaminė jėga. Todėl automobilis važiuoja itin stabiliai ir leidžia vairuotojui mėgautis išskirtine kelione.

   

  Skulptūriškas lengvumas

  Itin lengvas anglies pluošto variklio dangtis galėtų būti demonstruojamas skulptūrų parodoje, tačiau jis dengia galingiausią mūsų serijinę jėgainę. Jis čia tikrai ne vien dėl grožio. Anglies pluoštas padėjo sutaupyti svorio, svorio centras tapo žemesnis, o karštas oras išeina per dailias angas.

  Vidus

  Mes pradedame ten, kur kiti sustoja. Įsitaisykite prabangiame odiniame DBS salone ir pajuskite kaip sportinės sėdynės tobulai prilaiko kūną. Tiek keleivis, tiek vairuotojas čia jaučiasi kaip namie dar prieš kelionę.

   

  Grožis be ribų

  Prabangą atpažįstame vos ją išvydę. Ji vilioja ir traukia magiškai. Tačiau Aston Martin DBS prabangą lengva pamatyti ir apibūdinti. Tai yra laisvė. Ji leidžia sukurti tokią aplinką, kokia patinka jums. Būtent todėl DBS interjerą galite kurti jūs. Nesvarbu, ar pasikliausite išlavintu mūsų dizainerių skoniu ar pradėsite nuo švaraus lapo – DBS suteiks laisvę kurti savo prabangą.

  JPG Medium-DBS Superleggera -11
  Inžinerija ir galia

  Galia be kontrolės – iššvaistyta galia

  Stipriausios lengvos medžiagos

  Įprastai greitam automobiliui reikia daugiau aušinimo, didesnių stabdžių ir stipresnės pakabos, o tai didina svorį. DBS paneigia ir šią taisyklę. Visi jo elementai, sukurti pažaboti fenomenalią galią, buvo patobulinti taip, kad išlaikytų nepakitusį svorį. Tam buvo pasitelktos geriausios, lengviausios ir stipriausios medžiagos.

   

  Grožio architektūra

  Galia be kontrolės – iššvaistyta galia, todėl DBS geriausiai išlaisvina visą V12 variklio potencialą. Šiai užduočiai pasitelkiama itin standi važiuoklė ir klasikinė pakaba su dviguba svirtimi priekyje bei geometriškai optimali daugiasvirtė pakaba gale. Taip pat DBS priekinė ašis yra 10 mm, o gale 20 mm platesnė nei DB11 modelyje.

   

  Modernios technologijos ir pramogos

  Kurdami DBS interjerą mes siekėme, kad čia geriausias rankų darbas derėtų su naujausiomis technologijomis. Todėl jame ne tik gera būti, bet ir lengva naudotis visomis funkcijomis. Vairuotojui informaciją teikia skaitmeninis 12 colių skersmens prietaisų skydelis, o 8 colių centriniame ekrane galima valdyti informacinę, multimedijos ir navigacijos sistemas. Jas galima valdyti rašant raides jutiklinėje konsolėje, gestais arba balsu.

   

  Gražiai brutalus

  DBS reiškia ypatingą eleganciją, greitį, komfortą ir galią. Tiek DBS Coupe, tiek Volante modeliai sukurti taip kruopščiai, kad grožis ir galia čia vienodai svarbūs. Be jokių kompromisų. Todėl DBS atima žadą. Jo grožis yra absoliutus.

  Grožis ir galia čia vienodai svarbūs

  DBS modelio 5,2 litro V12 variklis išvysto 715 AG. Įspūdingi skaičiai, tačiau tai dar ne viskas. Vairuodami DBS galite pajusti ir kitą jo galios aspektą – fenomenalų sukimo momentą. Jį sunku nupasakoti žodžiais, tačiau lengva patirti, kai greitėjant jus spaudžia prie automobilio sėdynės. DBS generuoja 900 Nm sukimo momentą ir tai yra didžiausias skaičius tarp visų bendro naudojimo keliams skirtų Aston Martin modelių. Šis 5,2 litro V12 variklis su dviem turbinomis yra surinktas rankomis ir pasižymi nenumaldoma galia visame sūkių diapazone. Todėl savo didžiausią sukimo momentą jis pasiekia jau prie 1800 sūkių per minutę.

   

  Tikroji elegancija ir dinamika

  Iki 100 km/val. per mažiau nei 3,6 sekundės ir maksimalus 340 km/val. greitis. Tokiam variklio potencialui reikia ypatingos pavarų dėžės. Todėl DBS turi ZF 8HP95 pavarų dėžę ir gali didžiuotis kol kas pažangiausia jėgaine gamoje. Pavarų dėžė sumontuota tarp galinių ratų, todėl leidžia pasiekti optimalų svorio balansą. Taip pat ji suprogramuota taip, kad ne tik prisitaikytų prie jūsų vairavimo stiliaus, bet ir pasirinkto vairavimo režimo. GT režime ji veikia itin švelniai, o Sport ir Sport Plus tampa tiksli ir greita.

   

  Scenos vertas garsas

  Juodų matinių išmetimo vamzdžių kvartetas sukuria tokią V12 variklio simfoniją, kuria mėgausis tiek DBS keleiviai, tiek visi aplinkiniai. Tokio garso neįmanoma supainioti su niekuo kitu.

  NAUJIENOS

  Visos naujienos
  aston martin
  Bandomasis važiavimas
  aston martin
  Serviso registracija
  aston martin
  Gaukite pasiūlymą