Maksimalus greitis
325
 km/h
Galia
680
 bhp
0 - 100 km/h
3.6
  s

Detali specifikacija

Variklis Vantage F1 Edition
Variklis
4,0 litro V8
Maksimali galia
510PS / 527BHP prie 6000rpm
Maksimalus greitis
314 km/h
0-100 Km/h
3,6 s
Sukimo momentas
685 Nm
Išmatavimai Vantage F1 Edition
Ilgis
4490 mm
Plotis su veidrodėliais
2153 mm
Aukštis
1274 mm
Ratų bazė
2704 mm
Svoris
1570 kg
Eksploatacija Vantage F1 Edition
Vidutinės mišrios degalų sąnaudos pagal WLTP
11,6 l/100 km
Vidutinės mišrios CO2 emisijos pagal WLTP
264 g/km

Sutarkite susitikimą

  Jūsų užklausa sėkmingai išsiųsta!

  Netrukus su Jumis susisieks Aston Martin Vilnius atstovas.

  VANTAGE F1 EDITION

  Tikras atletas.

  VANTAGE F1 EDITION

  Tikras atletas.

  Vantage F1 Edition modelis yra gryniausia sportiškumo ir galios išraiška. Jis buvo sukurtas Aston Martin sugrįžimo į F1 lenktynes proga ir yra oficialus šių lenktynių saugos automobilis.

  Galia
  527
  BHP
  MAKSIMALUS GREITIS
  314
  km/h
  0-100 Km/h
  3,6
  S
  Dizainas

  Tikras atletas

  Išorė

  Vantage F1 Edition modelių dizainą įkvėpė F1 lenktynės, todėl tiek kupė, tiek kabrioleto versijos turi unikalią aerodinaminę komplektaciją, naujus 21 colio ratus ir dizaino elementus.

   

  Sukurtas atimti žadą

  Vantage F1 Edition modelius galima užsisakyti renkantis iš 3 spalvų: Aston Martin Racing Green žalios, Jet Black juodos ir Lunar White baltos. Kiekviena jų gali būti blizgi arba matinė.

   

  Lenktynių DNR

  Ikoniška Aston Martin Racing Green žalia spalva atspindi įspūdingą mūsų lenktynių istoriją. Su Vantage F1 Edition ji buvo atnaujinta ir simbolizuoja naują Aston Martin erą Formulės 1 lenktynėse.

  Vidus

  Išskirtinis Vantage interjeras orientuotas į funkcionalumą. Žema vairavimo pozicija leidžia labiau įsitraukti į vairavimą ir sukuria ypatingą vairuotojo, automobilio ir kelio santykį.

   

  Sukurtas išmaniai

  Interjeras čia itin funkcionalus. Pavyzdžiui, naujos pavarų perjungimo svirtelės buvo sumontuotos optimaliai. Tuo tarpu pavarų klavišai yra sumontuoti centrinėje konsolėje kartu su Aston Martin garso sistema, 8 colių LCD ekranu ir integruota navigacijos sistema. Visos šios funkcijos sukurtos taip, kad vairuotojas jomis galėtų naudotis akimirksniu.

  JPG Medium-Vantage F1 Edition (2)
  Inžinerija ir galia

  Atletiška laikysena ir galimybės

  Stipriai išreikštas sportiškumas

  Mūsų inžinieriai ieškojo idealios bazės naujajam Vantage, todėl jo kėbulas pagamintas iš lengvo klijuoto aliuminio. Jo įgimtos sportinės savybės atsirado iš itin mažo svorio – tik 1530 kg* – ir beveik tobulo 50:50 svorio balanso. Taip pat Vantage standi konstrukcija jo pakabai suteikia papildomo stabilumo. Rezultatas – nuostabiai valdomas automobilis, kuris tarsi susilieja su vairuotoju ir suteikia neišdildomų emocijų.
  *Sausas svoris su papildomais lengvais elementais

   

  Absoliuti kontrolė

  Tarp kitų technologinių Vantage inovacijų – Dynamic Torque Vectoring galios paskirstymo sistema ir elektra valdomas galinis diferencialas, veikiantis kartu su stabilumo sistema. Tai yra pirmas toks techninis sprendimas Aston Martin automobiliuose. Jis leidžia vairuotojui pilnai išnaudoti Vantage dinamines galimybes.

  Plakanti širdis

  Vantage širdis – 4 litrų V8 variklis su dviguba turbina. Neįtikėtinas pagreitis iki 100 km/val. – per 3,6 sekundės. Tuo tarpu maksimalus 314 km/val. greitis suteikia tikrą atletiškumo pojūtį ir jaudinančias emocijas.

   

  Azartiškas ir gražus

  Galingas Vantage V8 variklis sumontuotas žemai ir kuo arčiau automobilio centro. Taip geriau pasiskirsto svoris ir pasiekiama tobula dinamika. Vantage nevaržoma 510 AG galia ir 685 Nm sukimo momentas perduodamas per automatinę 8 laipsnių ZF pavarų dėžę. Ji pasižymi puikia galios ir rafinuotumo pusiausvyra, o programinė įranga užtikrina, kad automobilis, priklausomai nuo važiavimo stiliaus, visuomet važiuotų tinkama pavara.

  NAUJIENOS

  Visos naujienos
  aston martin
  Bandomasis važiavimas
  aston martin
  Serviso registracija
  aston martin
  Gaukite pasiūlymą