Maksimalus greitis
325
 km/h
Galia
680
 bhp
0 - 100 km/h
3.6
  s

Detali specifikacija

Variklis V12 Vantage
Variklis
5,2 l V12
Maksimali galia
700PS / 690BHP prie 6500rpm
Maksimalus greitis
322 km/h
0-100 km/h
3,5 s
Maksimalus sukimo momentas
753NM prie 5000rpm
Išmatavimai V12 Vantage
Ilgis
4514 mm
Plotis
1982 mm
Plotis su veidrodėliais
2182 mm
Aukštis
1274 mm
Ratų bazė
2705 mm
Svoris
1795 kg
Eksploatacija V12 Vantage
Vidutinės mišrios degalų sąnaudos pagal WLTP
TBA
Vidutinės mišrios CO2 emisijos pagal WLTP
TBA

Sutarkite susitikimą

  Jūsų užklausa sėkmingai išsiųsta!

  Netrukus su Jumis susisieks Aston Martin Vilnius atstovas.

  V12 Vantage

  V12 Vantage

  Beveik du dešimtmečius V12 Vantage užtikrintai atspindėjo Aston Martin aistrą galiai. Šiandien jis tapo greičiausias ir nuožmiausias visoje modelio istorijoje. Siekiant sukurti išskirtinį automobilį vairuotojui, jo inžinerija buvo pakeista radikaliai. Tai yra paskutinis V12 Vantage modelis ir jis pasiruošęs pavergti vairuotojus savo svaiginančia galia.

  Galia
  700
  BHP
  MAKSIMALUS GREITIS
  322
  km/h
  0-100 Km/h
  3,5
  S
  Dizainas

  Absoliuti galios išraiška

  Išorė

  V12 Vantage išsiskiria galia, kuria spinduliuoja visa savo esybe ir palieka neišdildomą įspūdį. Ne tik grožio, bet ir kvapą gniaužiančios galios pojūčiu. Grynos, neapdorotos ir drąsios, bekompromisiškai tinkamos paskutinei ikonai.

  Bekompromisė estetika

  Bekompromisė galia reikalauja tokios pat bekompromisės formos. V12 Vantage išsiskiria 40 mm platesniu kėbulu, kuris talpina naująją važiuoklę, optimizuotą aštriems posūkiams ir stabilumui. Anglies pluošto gausa, galingas galinis difuzorius ir unikalūs centruoti išmetimo vamzdžiai – V12 Vantage palieka nepamirštamą įspūdį.

  Nepamirštamas vos išvydus

  Čia nėra vietos dviprasmybėms ar interpretacijoms. 25% padidintos grotelės, naujas raumeningas priekinio buferio dizainas ir visą priekį apgobiantis priekinis skirstytuvas nepalieka vietos abejonėms: jūs esate didybės akivaizdoje.

  Naujas stilius nuo pat pradžių

  Platesnis kėbulas ne tik sukuria dar įsimintinesnę išvaizdą. Tai reiškia dar didesnį V12 Vantage sukibimą su keliu. Naujos šoninės oro angos įsilieja į plačius slenksčius ir puikiai dera su nauju 21 colio kaltinių lengvojo lydinio ratlankių komplektu, kuris buvo sukurtas specialiai V12 Vantage. Tai dizainas, spinduliuojantis galia.

  Vidus

  Vairuotojui sukurtas automobilis privalo turėti į vairuotoją orientuotą saloną. Čia prabanga susipina su nuotykių ir kelionių dvasia. Aiškūs ciferblatai, intuityviai išdėstyti klavišai ir puikus matomumas leis mėgautis precizišku vairavimu ir jauduliu, kuris apima, kai V12 Vantage akimirksniu paklūsta vairuotojui.

  Geriausios sėdynės

  Sportišką sėdėsena V12 Vantage užtikrina Sports Plus sėdynės su anilino oda. Ieškantys aštresnių pojūčių gali rinktis papildomai užsakomas anglies pluošto sėdynes, kurios yra 7,3 kg lengvesnės.

  Dėmesys detalėms

  Sportinė V12 Vantage prigimtis jaučiama net bagažo skyriuje. Čia įprastą daiktų lentynėlę pakeitė galinės pakabos stabilizatorius, kuris ne tik aiškiai matomas, bet ir sutvirtina visą automobilio struktūrą ir užtikrina tikslų valdymą. Net ir tokiose mažose detalėse atsispindi visa V12 Vantage esybė.

   

  Inžinerija ir galia

  Absoliuti galios išraiška

  Į vairuotoją orientuota inžinerija

  V12 Vantage yra daugiau nei vien galia, greitis ir neįtikėtinas garsas. Jis nustato naujas galimybių ribas. Todėl čia buvo pritaikyti svarbūs patobulinimai, platesnė ratų bazė, standesnė važiuoklė su naujais adaptyviniais amortizatoriais, įspūdingai sumažintas svoris ir sukurti nauji aerodinaminiai elementai.
  Galingiausias ir dinamiškiausias V12 Vantage modelis

  Milžiniška galia, griausmingas garsas

  Po išraiškingu V12 Vantage variklio dangčiu – 5,2 litro V12 jėgainė išvystanti 700 AG. Tai yra 100 AG daugiau nei galingiausiame variklyje, kurį esame montavę į dvivietį automobilį. Dėka unikalios ir itin lengvos išmetimo sistemos V12 Vantage garsas priverčia prikąsti lūpą. Nepaisant to, kad tai yra paskutinis modelis, jo istorija tikrai nesibaigs tyliai.

  Greitesnė ir išmanesnė pavarų dėžė

  V12 Vantage automatinė 8 laipsnių ZF pavarų dėžė buvo sukalibruota iš naujo, kad pavaros būtų jungiamios akimirksniu ir užtikrintų maksimalų greitį. Ji nuolatos stebi vairavimo stilių ir kelio sąlygas, todėl garantuoja, kad bet kurią akimirką bus pasirinkta tinkamiausia pavara. Galią į galinius ratus ji perduoda per mechaninį riboto slydimo diferencialą. Tokio iki šiol neturėjo joks Vantage modelis.

  Išskirtinis dėmesys vairavimo dinamikai

  Vairavimas, kuriam negali prilygti niekas. Vantage išsiskiria savo aštrumu, galia ir su niekuo nesupainiojama sportinio automobilio siela. V12 Vantage turi naują adaptyvią pakabą, patobulintą ir standesnį kėbulą bei iš naujo sukalibruotą vairo sistemą. Todėl modelis iškart reaguoja į vairuotojo komandas ir paverčia vairavimą betarpiška patirtimi.

  Sprogstamoji jėga

  5,2 litro V12 variklis ir 700 AG. Štai kodėl V12 Vantage yra galingiausias Vantage modelis. Iki 100 km/val. jis įsibėgėja tik per 3,5 sek., o maksimalus greitis – 322 km/val. V12 Vantage modelis savo istoriją užbaigia demonstruodamas neprilygstamą galią ir dinamiką.

  Aerodinamiškai išbaigtas

  Siekiant išlaisvinti visą V12 Vantage potencialą, kiekviena jo kėbulo dalis buvo patobulinta aerodinamiškai. Jis nukreipia orą, kad šis aušintų variklį, pavarų dėžę, stabdžius ir kartu generuotų įspūdingą prispaudžiamą jėgą. Priekinis skirstytuvas ir platesni slenksčiai siunčia orą po automobilio dugnu, kur jis teka pro naują galinį difuzorių ir galinį aptaką. Važiuojant 322 km/val. greičiu, sukuriama 204 kg prispaudžiamoji jėga, kuri užtikrina sukibimą ir stabilumą.

  Išnaudoti milžinišką galią

  V12 Vantage ne tik puikiai susidoroja su savo milžiniška galia, bet ir išnaudoja ją ten, kur reikia. Šiam tikslui buvo praplatintas automobilio galas ir priekis, ir iš naujo sukalibruota pakaba, kad automobilis posūkiuose suteiktų neišdildomą malonumą. Tuo tarpu Michelin Pilot 4S padangos ir 21 colio ratai puikiai sukibs su keliu tiek kasdieninėse kelionėse, tiek lenktynių trasoje.

  Stabdymo galia

  Kad stabdymo galia atspindėtų V12 variklio jėgą, modelyje buvo sumontuoti anglies keramikos stabdžiai. Priekyje jie turi 410 mm skersmens diskus ir šešių cilindriukų apkabas. Ši stabdžių sistema užtikrina optimalų darbą net ir ekstremaliausiomis sąlygomis. Taip pat ji padėjo sutaupyti 23kg, lyginant su įprasta stabdžių sistema.

   

  NAUJIENOS

  Visos naujienos
  aston martin
  Bandomasis važiavimas
  aston martin
  Serviso registracija
  aston martin
  Gaukite pasiūlymą