Maksimalus greitis
325
 km/h
Galia
680
 bhp
0 - 100 km/h
3.6
  s

Detali specifikacija

Variklis Vantage ROADSTER
Variklis
4,0 litro V8
Maksimali galia
510PS / 503BHP prie 6000rpm
Maksimalus greitis
306 km/h
0-100 Km/h
3,8 s
Maksimalus sukimo momentas
685NM nuo 2000-5000rpm
Išmatavimai Vantage ROADSTER
Ilgis
4465 mm
Plotis
1942 mm
Plotis su veidrodėliais
2153 mm
Aukštis
1274 mm
Ratų bazė
2704 mm
Svoris
1745 kg
Eksploatacija Vantage ROADSTER
Vidutinės mišrios degalų sąnaudos pagal WLTP
11,6 l/100 km
Vidutinės mišrios CO2 emisijos pagal WLTP
264 g/km

Sutarkite susitikimą

  Jūsų užklausa sėkmingai išsiųsta!

  Netrukus su Jumis susisieks Aston Martin Vilnius atstovas.

  VANTAGE ROADSTER

  Gimęs būti plėšrūnu.

  VANTAGE ROADSTER

  Gimęs būti plėšrūnu.

  Vantage Roadster yra tobulas kupė versijos partneris. Jie buvo sukurti kartu su Vantage, todėl pasižymi ta pačia emocija.

  Galia
  503
  BHP
  MAKSIMALUS GREITIS
  306
  km/h
  0-100 Km/h
  3,8
  S
  Dizainas

  Gimęs būti plėšrūnu

  Išorė

  Nepaisant to, kad Vantage Roadster yra toks pat aštrus, galingas ir greitas kaip kupė modelis, jo kėbulo dizainas yra labai individualus.

   

  Nesupainiosite su niekuo kitu

  Jis yra kaip tikras medžiotojas, todėl kiekviena jo detalė turi savo funkciją. Skulptūriškos formos jam suteikia plėšrūno stovėseną, o raumeningas profilis ir platus galas praneša apie dinamišką Vantage prigimtį.

   

  Rimti ketinimai

  Itin siauri galiniai žibintai išryškina galines aerodinamiškas linijas. Jos provokuojančiai atspindi agresyvų automobilio charakterį ir ikonišką galią.

   

  Natūrali atranka

  Automobilio priekis ir variklio dangtis tarsi pasilenkę prie žemės. Visai kaip plėšrūnas pasiruošęs šuoliui.

  Tokie išskirtiniai dizaino elementai kaip S formos sportinių grotelių apvadai ar itin siauri LED žibintai akimirksniu atspindi azartišką Vantage charakterį.

  Vidus

  Išskirtinis Vantage interjeras orientuotas į funkcionalumą. Žema vairavimo pozicija leidžia labiau įsitraukti į vairavimą ir sukuria ypatingą vairuotojo, automobilio ir kelio santykį.

   

  Sukurtas išmaniai

  Interjeras čia itin funkcionalus. Pavyzdžiui, naujos pavarų perjungimo svirtelės buvo sumontuotos optimaliai. Tuo tarpu pavarų klavišai yra sumontuoti centrinėje konsolėje kartu su Aston Martin garso sistema, 8 colių LCD ekranu ir integruota navigacijos sistema. Visos šios funkcijos sukurtos taip, kad vairuotojas jomis galėtų naudotis akimirksniu.

  JPG Medium-Vantage Roadster Launch Imagery
  Inžinerija ir galia

  Atletiška laikysena ir galimybės

  Stipriai išreikštas sportiškumas

  Mūsų inžinieriai ieškojo idealios bazės naujajam Vantage, todėl jo kėbulas pagamintas iš lengvo klijuoto aliuminio. Jo įgimtos sportinės savybės atsirado iš itin mažo svorio – tik 1530 kg* – ir beveik tobulo 50:50 svorio balanso. Taip pat Vantage standi konstrukcija jo pakabai suteikia papildomo stabilumo. Rezultatas – nuostabiai valdomas automobilis, kuris tarsi susilieja su vairuotoju ir suteikia neišdildomų emocijų.
  *Sausas svoris su papildomais lengvais elementais

   

  Absoliuti kontrolė

  Tarp kitų technologinių Vantage inovacijų – Dynamic Torque Vectoring galios paskirstymo sistema ir elektra valdomas galinis diferencialas, veikiantis kartu su stabilumo sistema. Tai yra pirmas toks techninis sprendimas Aston Martin automobiliuose. Jis leidžia vairuotojui pilnai išnaudoti Vantage dinamines galimybes.

  Plakanti širdis

  Vantage širdis – 4 litrų V8 variklis su dviguba turbina. Neįtikėtinas pagreitis iki 100 km/val. – per 3,6 sekundės. Tuo tarpu maksimalus 314 km/val. greitis suteikia tikrą atletiškumo pojūtį ir jaudinančias emocijas.

   

  Azartiškas ir gražus

  Galingas Vantage V8 variklis sumontuotas žemai ir kuo arčiau automobilio centro. Taip geriau pasiskirsto svoris ir pasiekiama tobula dinamika. Vantage nevaržoma 510 AG galia ir 685 Nm sukimo momentas perduodamas per automatinę 8 laipsnių ZF pavarų dėžę. Ji pasižymi puikia galios ir rafinuotumo pusiausvyra, o programinė įranga užtikrina, kad automobilis, priklausomai nuo važiavimo stiliaus, visuomet važiuotų tinkama pavara.

  NAUJIENOS

  Visos naujienos
  aston martin
  Bandomasis važiavimas
  aston martin
  Serviso registracija
  aston martin
  Gaukite pasiūlymą