Maksimalus greitis
325
 km/h
Galia
680
 bhp
0 - 100 km/h
3.6
  s

Detali specifikacija

Variklis DBX
Variklis
4,0 litrų V8
Maksimali galia
550PS / 542 bhp / 405Kw @6,500rpm
Maksimalus greitis
291 km/h
0-100 km/h
4,5 s
Maksimalus sukimo momentas
700Nm / 516 lb-ft @2,000 - 5,000rpm
Išmatavimai DBX
Ilgis
5039 mm
Plotis
1998 mm
Plotis su veidrodėliais
2220 mm
Aukštis
1680 mm
Ratų bazė
3060 mm
Svoris
3020 kg
Eksploatacija DBX
Vidutinės mišrios degalų sąnaudos pagal WLTP bandymų metodą
14,3 l/100 km
Vidutinės mišrios CO2 emisijos pagal NEDC
269 g/km

Sutarkite susitikimą

  Jūsų užklausa sėkmingai išsiųsta!

  Netrukus su Jumis susisieks Aston Martin Vilnius atstovas.

  DBX

  Aston Martin – SUV pavidale

  DBX

  Aston Martin – SUV pavidale

  DBX – pirmasis mūsų SUV. Kaip ir visi Aston Martin jis sukurtas laikantis mūsų grožio, prabangos ir vairavimo malonumo principų. Todėl DBX pasiruošęs leistis į bet kokį nuotykį.

  Galia
  542
  BHP
  MAKSIMALUS GREITIS
  291
  km/h
  0-100 Km/h
  4,5
  S
  Dizainas

  Aston Martin – SUV pavidale

  Išorė

  DBX suteikia Aston Martin dizainui naują prasmę. Jo unikali kėbulo konstrukcija, dizainas ir proporcijos atspindi su niekuo nesupainiojamą Aston Martin stilių. Elegantiškas ir unikalus.

  Ryškiausias DBX dizaino elementas – 1949 metais DB2 prototipe pasirodžiusios Aston Martin grotelės. Jos tarsi padiktuoja raumeningas DBX formas ir jau iš tolo praneša apie jo galią.

   

  Dramatiškos linijos

  Dramatiška DBX durų forma sukuria pritrenkiantį siluetą ir pabrėžia unikalų bei modernų Aston Martin įvaizdį. Gale esančias linijas išryškina siauri LED žibintai, o šias aerodinamiškas proporcijas įkvėpė mūsų sportinis Vantage modelis.

   

  Dizainas sukurtas funkcijai

  Dieniniai žibintai sumontuoti atskirai nuo pagrindinių, todėl DBX atrodo užtikrintai. Jie taip pat juosia oro įsiurbimo angas, kurios užtikrina puikią aerodinamiką ir aušina galingus stabdžius.

  Vidus

  DBX kuriamu komfortu mėgaujasi visi 5 keleiviai. Prabangiame salone esantis panoraminis stogas suteikia laisvės ir erdvės pojūtį. Tuo tarpu sportiška sėdėsena leidžia vairuotojui jaustis užtikrintai ir padeda geriau matyti kelią.

   

  Aston Martin elegancija

  DBX interjeras sukurtas kiek įmanoma prabangiau. Jame pasiektas tobulas grožio ir praktiškumo balansas. Savininkai gali rinktis trijų skirtingų tipų odos apmušalus bei pirmąkart automobilių rinkoje panaudotą vilnos veltinį. Tuo tarpu prietaisų skydelyje galima sumontuoti 7 skirtingas apdailas: nuo šiuolaikiškos medienos iki anglies pluošto ir natūralaus linų pluošto kompozito.

  Inžinerija ir galia

  Nauja Aston Martin era

  Atletiška prigimtis. Išskirtinė konstrukcija

  Nesvarbu į kokį nuotykį leisitės, DBX bus jam pasiruošęs. Čia sumontuota aktyvi visų varančiųjų ratų sistema su galios paskirstymu ir pneumatine pakaba.

  DBX sukurtas ant visiškai naujos platformos. Kaip ir visi svarbiausi Aston Martin modeliai, jis sukonstruotas iš klijuoto aliuminio, kuris ne tik yra standus, bet ir itin lengvas.

   

  Ikoniška inžinerija

  Kurdami savo automobilius, neieškome kompromisų jų valdyme ir komforte. DBX pagamintas pagal tuos pačius mūsų GT ir sportinių automobilių principus. Todėl priekinė DBX pakaba turi dvigubą svirtį, o galinė – daugiasvirtę. Tuo tarpu kiekvieno rato amortizatorius gali akimirksniu pakeisti savo standumą.

   

  Pirmasis toks

  DBX yra pirmasis Aston Martin modelis su pilna pneumatine pakaba. Ji užtikrina nepriekaištingą komfortą ir tikslų valdymą. Ši sistema leidžia automobilį pakelti 95 mm ir taip įveikti bet kokias kliūtis. Tuo tarpu nuleidus automobilį žemyn, į jį lengviau įlipti ir sudėti daiktus.

   

  Visiškai naujas nuotykis

  Naujas nuotykis. DBX važiuoja visiškai kitaip nei kiti SUV automobiliai. Tai pavyko pasiekti naudojant lengvą aliuminio konstrukciją, vieną geriausių pasaulyje Aston Martin variklių ir gabiausių inžinierių sukurtą pakabą. Todėl DBX važiuoja kaip sportinis automobilis.

  Stulbinanti galia

  DBX turi V8 variklį, kuris išvysto net 550 AG ir 700 Nm sukimo momentą. Ši galia pasiekiama beveik visame variklio sūkių diapazone, todėl DBX į vairuotojo komandas reaguoja akimirksniu.

   

  Bet kokiu keliu

  Važiuojant bekele galima rinktis du režimus, kurie reguliuoja pakabos ir visų varančiųjų ratų sistemas taip, kad DBX geriau prisitaikytų prie kelio. Tuo tarpu išmani galios valdymo sistema gali beveik visą sukimo momentą perduoti tik galiniams ratams ir suteikti automobiliui daugiau sportiškumo.

  NAUJIENOS

  Visos naujienos
  aston martin
  Bandomasis važiavimas
  aston martin
  Serviso registracija
  aston martin
  Gaukite pasiūlymą