Maksimalus greitis
325
 km/h
Galia
680
 bhp
0 - 100 km/h
3.6
  s

Detali specifikacija

Variklis DBX707
Variklis
4,0 litro V8
Maksimali galia
707Ps / 697 BHP / 520KW @ 6,000rpm
Maksimalus greitis
310 km/h
0-100 km/h
3,3 s
Maksimalus sukimo momentas
900NM / 663il-ft @2'600 - 4,500rpm
Išmatavimai DBX707
Ilgis
5039 mm
Plotis
1998 mm
Plotis su veidrodėliais
2220 mm
Aukštis
1680 mm
Ratų bazė
3060 mm
Svoris
3020 kg
Eksploatacija DBX707
Vidutinės mišrios degalų sąnaudos pagal WLTP
14,2 l/100 km
Vidutinės mišrios CO2 emisijos pagal WLTP
323 g/km

Sutarkite susitikimą

  Jūsų užklausa sėkmingai išsiųsta!

  Netrukus su Jumis susisieks Aston Martin Vilnius atstovas.

  DBX707

  DBX707 yra naujas galios etalonas.

  DBX707

  DBX707 yra naujas galios etalonas.

  Naujasis Aston Martin DBX707 – galingiausias prabangus SUV pasaulyje. Absoliutus nuotykių gurmanas su 707 AG. Įkvėptas sportinio automobilio sielos ir savo galia paverčiantis kiekvieną kelionę neišdildoma patirtimi. Jėga, kuriai sunku atsispirti. DBX707 yra naujas galios etalonas.

  Galia
  707
  BHP
  MAKSIMALUS GREITIS
  310
  km/h
  0-100 Km/h
  3,3
  S
  Dizainas

  Jėga, kuriai negali atsispirti

  Išorė

  DBX707 nebijo išsiskirti ir drąsiai stovi dėmesio centre. Jis yra galingiausias prabangus SUV pasaulyje ir tikrai nebijo to pasakyti. Jis dominuoja savo išvaizda, spinduliuoja pasitikėjimu, stiliumi ir raumeningu siluetu. Jau nekalbant apie ikoniškąjį Aston Martin dizaino DNR.

   

  Harmonija tarp estetikos ir aerodinamikos

  Pamačius DBX707, jo pamiršti neįmanoma. DBX707 turi didesnes priekines groteles, visiškai naujo dizaino dieninius žibintus su naujomis oro įsiurbimo angomis, stabdžių aušinimo kanalus bei naują priekinį oro skirstytuvą.

   

  Itin skulptūriškas profilis

  Tamsaus chromo langų apvadai ir naujos variklio dangčio angos puikiai dera su priekinėmis grotelėmis ir blizgiu juodu skirstytuvu. Įspūdį sustiprina juodi slenksčiai, kurie dabar turi gilesnę ir stipriau išreikštą formą. Todėl DBX707 atrodo lyg prilipęs prie kelio.

   

  Pritrenkianti išvaizda

  Galinės DBX707 dalies dizainas toks pat išraiškingas kaip ir priekyje. Aiškiausiai matoma – nauja išmetimo sistema su keturiais vamzdžiais. Ją papildo ilgesnis anglies pluošto galinis aptakas ir perprofiliuotas sparnuotas galinis difuzorius su aerodinaminėmis sparnuotėmis. Visi šie elementai suteikia DBX707 dizainui naują prasmę. Jis atrodo žemesnis, ryžtingesnis ir dar dinamiškesnis.

  Vidus

  Kartu su DBX707 buvo sukurta visiškai nauja interjero atmosfera. Ji puikiai atspindi automobilio galią ir sportinį meistriškumą. Accelerate interjeras turi Alcantara apmušalus, reguliuojamas, šildomas ir ventiliuojamas sėdynes, tamsias chromo apdailas, sportinį vairą ir išsiuvinėtus legendinius Aston Martin sparnus ant sėdynių atlošų.

  Sukurta tik DBX707

  Papildomai užsakomas Inspire Sport interjero paketas, sukurtas unikaliai DBX707 modeliui. Čia susitinka stipriausios sportiškumo ir prabangos vertybės. Anilino odos apmušalai, sportiškas siuvinėjimas ir perforuota oda, itin stori kilimai bei odinės lubos kuria ypatingą atmosferą.

  Intuityvumas ir visiška kontrolė

  DBX707 komplektuojamas su visiškai nauja centrine konsolė. Ji sukurta taip, kad betarpiškai leistų valdyti svarbiausias automobilio funkcijas, įskaitant važiavimo režimus, ESP išjungimą, mechaninės pavarų dėžės režimą, pakabos valdymą ir net aktyvią išmetimo kontrolę. Pastaroji gerokai pritildo arba visiškai išlaisvina galingą V8 riaumojimą.

  Nepakartojamas stilius ir absoliuti prabanga

  Kaip ir išorėje, DBX707 viduje standartiškai yra tamsaus chromo apdaila. Galima pasirinkti ir šviesų chromą ar anglies pluoštą. Piano Black medžio apdaila standartiškai derinama su anglies pluošto arba, užsisakant papildomai, bronzinio tinklelio apdaila.

   

  DSC_5556_2
  Inžinerija ir galia

  Naujas galios etalonas

  Įspūdinga kelionė

  Naujasis DBX707 yra visiškai kitoks. Jo unikalus galios, sportiškumo ir absoliučios prabangos balansas leido Aston Martin pakilti į segmento viršūnę. Tačiau jis išsiskiria ne tik galia. DBX707 demonstruoja tikrą inžinerinį meistriškumą ir išlaisvina visą dinamikos potencialą.

   

  Tiesiog greičiausias SUV

  Gimęs su sportinio automobilio siela. Kalbant paprastai, joks prabangus SUV neturi tokio galingo variklio kaip DBX707. Jo pavadinime esanti užuomina apie 707 AG dar neatskleidžia visos istorijos. Aston Martin kurtas variklis demonstruoja 900 Nm sukimo momentą ir leidžia važiuoti kaip su sportiniu automobiliu. Patiriant nežmonišką greitį, kokio šiandien negali pasiūlyti joks SUV.

  Suvaldyta galia

  Siekiant pažaboti tokią galią, reikėjo visiškai naujos pavarų dėžės. Todėl DBX707 devynių laipsnių pavarų dėžėje įprastas sukimo momento keitiklis buvo pakeistas lenktynėse naudojama šlapio tipo sankaba. Precendento neturintis sprendimas SUV segmente. Trečdaliu greitesnė reakcija ir užburianti precizika su kiekviena pavara. Vienintelis sprendimas, tinkantis galingiausiam prabangiam SUV pasaulyje.

  Absoliuti kontrolė

  Visiškai naujame prietaisų skydelyje esantis ratukas leidžia greitai keisti važiavimo režimus, įskaitant ir Sport +, kuris sukurtas išskirtinai DBX707. Tuo tarpu Terrain skirtas važiavimui bekele, GT užtikrina maksimalų komfortą kelionėse, Sport skirtas įtraukiančiam vairavimui, o Sport + automobilį pakeičia iš esmės. Individualiai nustatomas režimas leidžia vairuotojui pačiam pasirinkti pakabos, vairo ir išmetimo nustatymus.

  Greičiausias. Galingiausias. Geriausiai valdomas.

  Galingiausias prabangus SUV pasaulyje. Greičiausias. Galingiausias. Geriausiai valdomas. Trys epitetai, į kuriuos pretenduoja DBX707. Kurdami jį inžinieriai aklai nesivaikė etalonų ir šį tikslą pasiekė pagal savo unikalias taisykles.

   

  Meistriška dinamika

  Galia reikalauja kontrolės. Todėl DBX707 patobulinimai užtikrina, kad jo milžiniška galia būtų ne tik suvaldyta, bet ir visiškai paklūstanti vairuotojui. Iš naujo sukalibruoti amortizatoriai ir nauja ESP stabilumo programa leidžia pasidžiaugti laisve. Tuo tarpu trumpesnės pavaros užtikrina nepailstantį pagreitį. Visiškai kitokia vairavimo emocija.

   

  Starto akimirka

  Naujoji šlapios sankabos sistema DBX707 leido sumontuoti visiškai integruotą ir autonominę starto kontrolės sistemą. Pirmas kartas DBX gamoje. Sports+ režimu ji užtikrina, kad DBX707 startuos efektyviai ir užtikrintai. Tikslus galios perdavimas ir programuojama sankaba garantuoja maksimalų sukimo momentą, sukibimą ir kontrolę starto metu.

   

  Galingi stabdžiai

  Galingiausias prabangus SUV pasaulyje privalo turėti tokius stabdžius, kurie užtikrintų maksimalų jo potencialą. Štai kodėl visi DBX707 standartiškai komplektuojami su anglies keramikos stabdžiais. Priekyje esantys 420 mm skersmens stabdžių diskai yra didžiausi Aston Martin istorijoje. Rezultatas – trumpesnis stabdymo kelias, didesnis patvarumas, geresnis pedalo pojūtis ir 33 kg sumažinta ašies masė.

   

  Nuožmi galia

  Gimęs su sportinio automobilio siela, DBX707 pasižymi nuožmia galia ir įtraukiančia V8 dviejų turbinų akustika. Prabangus SUV, nepanašus į jokius ankstesnius ar dabartinius.

   

  NAUJIENOS

  Visos naujienos
  aston martin
  Bandomasis važiavimas
  aston martin
  Serviso registracija
  aston martin
  Gaukite pasiūlymą