Maksimalus greitis
325
 km/h
Galia
680
 bhp
0 - 100 km/h
3.6
  s

Naujiena

„Aston Martin“ žymi naują galios erą ir Gudvudo greičio festivalyje pristato galingiausius savo kūrinius

Britų gamintojas dalyvaus keturių dienų renginyje birželio 23-26 dienomis, Pietų Daunse, Jungtinėje karalystėje. Čia vyksta vienas svarbiausių Didžiosiosios Britanijos vasaros suvažiavimų – Gudvudo greičio festivalis.

Dar šiemet pristatytas naujasis „V12 Vantage“ bus paskutinis „Vantage“ šeimos modelis, kuriame bus montuojamas didžiausias ir galingiausias variklis. Taip bus užbaigta šio ikoniško sportinio automobilio era.

Aston-Martin-V12-Vantage

Kaip ir pridera tokiai šlovingai erai, naujasis „V12 Vantage“ yra galingiausias „Vantage“ modelis. Jis puikiai atspindi gamintojo filosofiją – ekstremali galia ir į vairuotoją orientuota dinamika. Dėl precendento neturinčios paklausos visi 333 šio galutinio leidimo modeliai buvo parduoti prieš pat premjerą. Automobilis Jungtinėje Karalystėje pirmąkart debiutuos garsiojoje Gudvudo „Hillclimb“ trasoje ketvirtadienį ir toliau jaudins minias visą savaitgalį.

Gudvudas visame pasaulyje žinomas dėl savo sudėtingų „hill climb“ tipo lenktynių, todėl būtent šio momento labiausiai laukia čia susirinkę žiūrovai. Po sėkmingo pristatymo žiniasklaidai Sardinijoje kovą ir pirmųjų planuojamų modelių dar kitą mėnesį, kritikų pripažintas „Aston Martin DBX707“ taip pat šį savaitgalį viešai debiutuos „First Glance“ renginių serijoje.

Aston-Martin-DBX707-Satin-Titanium-Grey

DBX707 yra greičiausias ir galingiausias prabangus visureigis pasaulyje. Su juo taip pat bus pristatoma keletas „Q by Aston Martin“ apdailų, kurias galima užsisakyti naudojantis specialia gamintojo programa. Čia galima rinktis „Aston Martin Racing Green“ žalią spalvą. Tokią pačią spalvą savo boliduose šiemet naudoja „Aston Martin Aramco Cognizant Formula One“ F1 komanda. Tuo tarpu visą vaizdą sustiprina Q dizaino grafika ir žalios spalvos stabdžių apkabų komplektas. Su savo klasėje pirmaujančia galia ir puikiu valdymu DBX707 ne tik puikiai atrodys renginyje, bet ir demonstruos įspūdingus rezultatus „hill climb“ lenktynėse.

Greičio festivalis tikrai negalėtų apsieiti be ypatingo „Aston Martin“ hiperautomobilio – „Valkyrie“. Čia sumontuotas galingas atmosferinis 6,5 litro V12 variklis, išvystantis 1160 AG. Jo neįtikėtinas garsas jau pernai gerokai nustebino minias Gudvude. Pirmieji klientai jau greitu metu gali tikėtis išskirtinio „Aston Martin“ automobilio, tuo tarpu šį savaitgalį jis grįžta į „hill climb“ lenktynes kartu su pasaulio ištvermės lenktynių čempionato (WEC) lenktynininku Peteriu Dumbrecku. Jis yra buvęs „Aston Martin“ gamyklinės komandos vairuotojas, o savo sąskaitoje turi net 15 startų Niurburgringo 24 valandų lenktynėse.

Aston-Martin-Goodwood-FOS-2021

Taip pat į kalną kils „Vantage F1 Edition“ modelis, kurį įkvėpė gamintojo sugrįžimas į Formulę 1 praėjusiais metais. Čia yra daug techninių sprendimų, kurie leidžia šį „Vantage F1 Edition“ naudoti kaip oficialų Formulės 1 saugos automobilį. Prie jo prisijungs „V12 Speedster“ su klasikine DBR1 apdaila – tik viena iš 88 pagamintų. Taip pat žiūrovai išvys gražų, bet nuožmų DBS ir DB11. Galiausiai čia debiutuos ir „Aston Martin“ kurtas „Brough Superior AMB001“ motociklas.

Aston-Martin-V12-Speedster

Renato Bisignani, „Aston Martin“ pasaulinės rinkodaros ir komunikacijos vadovas, sako, kad šiemet visi iš Guvudo greičio festivalio grįš kupini garsių ir ypatingų įspūdžių.

„Pristatydami paskutinį „V12 Vantage“ leidimą, savo klientams pasakėme „Niekada neišvažiuok tyliai“ ir tikimės, kad šiais metais dėl mūsų pristatomų galingiausių ir rečiausių „Aston Martin“ modelių Gudvudo greičio festivalis tikrai įsimins ilgam. Nekantraujame pristatyti naują „Aston Martin“ erą Gudvude ir parodyti mūsų kvapą gniaužiančius ikoniškus bei itin prabangius modelius. Negana to, pirmąkart suteiksime galimybę pamatyti „V12 Vantage“ gyvai, o „hill climb“ trasoje DBX707 pademonstruos visą savo greičiausio ir galingiausio visureigio potencialą“, – pasakoja jis.

Guvude taip pat pasirodys gražiai restauruotas „Aston Martin Bulldog“, kuris vis dar ruošiasi pirmam bandymui pasiekti 321 km/val. greitį. Per dvejus metus trukusią restauraciją, „Bulldog“ buvo išrinktas ir perdažytas, taip sugrąžinant jo didybę ir išskirtinumą.

„Aston Martin“ taip pat išdidžiai švenčia savo pirmųjų „Grand Prix“ lenktynių starto šimtmetį Praėjus šimtui metų nuo 1922 m. Prancūzijos „Grand Prix“, „TT1 Green Pea“ modelis vėl užims starto poziciją Greičio festivalyje. Kilęs iš „Aston Martin“ įkūrėjų Lionelio Martino ir Roberto Bamfordo noro pagaminti „Grand Prix“ lenktyninį automobilį, 1922 m. „TT1 Green Pea“ tapo „Aston Martin“ meilės automobilių sportui pradžia. Prie šio ypatingo automobilio taip pat prisijungs stulbinantis LM4, kuris sėkmingai lenktyniavo XX amžiaus trečiajame dešimtmetyje ir iki šiol lenktyniauja istorinėse lenktynėse, kur jį dažnai vairuoja „Aston Martin“ gamyklinės komandos vairuotojas Darrenas Turneris.

2022 m. Gudvudo greičio festivalis vyks nuo ketvirtadienio, birželio 23 d., iki sekmadienio, ir bus transliuojamas per ITV bei „Sky“ kanalus visą savaitgalį.

GRĮŽTI ATGAL

NAUJIENOS

Visos naujienos
aston martin
Bandomasis važiavimas
aston martin
Serviso registracija
aston martin
Gaukite pasiūlymą